Zprávy trenérů

  • V sobotu 19. 5. 2012 od 17.00h se hraje 22.kolo MPM VS Plzeň - FC VŠESTAV Dýšina.

    Sraz: 16.00h

    Nominace: Dvorský, Novák, Štolka, Michálek, Bláha, Lochman, Kolář, Pavlíček M., Brunner, Marek, Haišman, Pavlíček T., Egermajer, Hrdlička, Hasler

    Štoli
  • V neděli 13. 5. 2012 od 17.00h se hraje 21.kolo MPM Zruč "B" - VS Plzeň.

    Sraz: 16.00h ve Zruči

    Nominace: Dvorský, Novák, Egermajer, Štolka, Marek, Brunner, Bláha, Krušina, Kolář, Haišman, Hasler, Hrdlička, Nový Pa., Pavlíček M.

    Štoli

Sokol Plzeň-Letná - VS Plzeň „B“ 5:1 (1:0)

13.11.2010 - 14:00
13.11.2010 - 16:00
sestava: Sochací – Peikert - Karas, Čech, Říha - Sebera, Fiřt, Lochman L., Bláha - Petelík, Lochman M.
střídali: ve druhé půli Kolář (za Karase)
(Vašík dorazil až v průběhu druhé půle kvůli povinnostem v zaměstnání)
góly: Lochman L.

V úvodních minutách předvedli domácí krátký, ale drtivý tlak, který jsme ale přežili a hra se pak vyrovnala. Domácí sice byli i nadále fotbalovější a hlavně pohyblivější, ale zásadní větší převahu už neměli. Oba týmy se celkem snažily hrát po zemi, ale situaci stěžoval těžký terén, hlavně střed hřiště byl od vápna k vápnu hodně rozblácený, a nám také někdy tragické zpracování i poměrně jednoduchých míčů.
 Oba týmy také nechávaly v obraně dost okének, takže během celé půle byla na obou stranách k vidění řada zahozených gólovek (na straně soupeře o něco málo víc) a to i těch nejjasnějších. Padl ale jen jeden gól, který domácím daroval svojí chybou Karel.
Ve druhé půli domácí jasně dominovali, rozdíl v pohybu už byl markantní a tak nás celkem snadno přehrávali. My už jsme nebyli schopni podržet míč a valil se na nás jeden útoku za druhým. A tak přibývaly šance už jen straně soupeře, který rozhodl zápas dvěma rychlými góly v úvodu a zanedlouho zvýšil na 4:0. My jsme sice rychle odpověděli a snížili, také trochu darovaným gólem. Domácí gólman nezvládl rozehrávku a po následné akci se ve vápně prosadil Lubánek. Ale to bylo ve druhé půli od nás prakticky všechno. Soupeř, po několika dalších zahozených šancích, ještě upravil na konečných 5:1.